Aus dem Leben des Clubs

UNIQA GOLF & STYLE TROPHY 2020  Dňa 21. júna 2020 sme vo WELTENE odohrali otvárací turnaj  tradičnej golfovej túry s názvom UNIQA Golf & Style Trophy 2020. Počasie k nám nebolo veľmi prívetivé, ale tí ktorí prišli, strávili aj vďaka našim partnerom Prosecco VILLA SANDY, káva MOLINARI a svetové cigary od partnera DOM CIGÁR – My&Mi skvelú golfovú nedeľu. EKLEKTIK o ročné členstvo v GC WELTEN na rok 2021 Prvým kolom si účastníci opäť vytvorili východiskové skóre pre celoročnú súťaž eklektik o riadne ročné členstvo v GC WELTEN na rok 2021.  30% zľava na ročné členstvo v GC WELTEN na rok 2021  Zároveň si hráči zapísali prvé body v celoročnej súťaži na súčet stb. netto bodov o 30% zľava na ročné členstvo v GC WELTEN na rok 2021.  V súťaži eklektik sa všetkým hráčom započíta najlepší dosiahnutý výsledok (brutto rany) na každej jamke z ihriska WELTEN Báč (6 kôl) počas celej súťaže a v súťaži stb netto sa v dvoch kategóriách sčítavajú všetky nahrané body (6 kôl). Samozrejme každý turnaj sa bojuje o atraktívne ceny v dvoch kategóriách. Pódiové miesta v prvom kole si odniesli:      Kategória A / HCP 0 - 18,0/ Stanislav Strapek - 44 Stb. netto  Balász Albert - 40 Stb. netto  Tomáš Mihálek - 39 Stb. netto  Kategória B / HCP 18,1 - 54 obm. 36/  Ivo Gašparovič - 43 Stb. netto  Ľuboš Obetko - 40 Stb. netto  Branislav Časnocha - 37 Stb. netto  Víťazom blahoželáme a všetkých golfistov pozývame na druhé a tretie kolo, ktoré sa konajú 12. júna 2020 a 26. júna 2020.                                             Miroslav Mazúch                                 
Weiterlesen
Vážení členovia a priaznivci GC WELTEN,  radi by sme vás informovali o možnosti pravidelných golfových tréningov Performance Kids pre deti vo veku od 6-13 rokov v našom klube pod vedením anglického PGA profesionála Toma Daviesa.  Tréningy začínajú už tento UTOROK 28.4.2020 a budú sa konať počas celej sezóny každý utorok a štvrtok o 16:00 a 17:00.    Performance Kids vznikol v roku 2017 a stal sa stabilnou detskou golfovou akadémiou pre deti z Bratislavy a okolia. Akadémia ponúka profesionálny prístup, tréningy hravou formou a bodovým systémom, ktorý motivuje deti sa neustále zlepšovať a získať tak rôzne ocenenia a medajle za ich snahu alebo úspechy. Výhodou tréningov sú malé skupinky detí, garancia maximálne 4 deti na trénera a výuka primárne v anglickom jazyku. Každý tréning je zameraný na rôzne aspekty golfovej hry, od puttovania, krátkej hry, dlhých odpalov až po hru na ihrisku s trénerom. Pri tréningoch sa využíva niekoľko desiatok špecialne vyvinutých golfových pomôcok pre deti, vďaka čomu sú tréningy kreatívne, v žiadnom prípade nie nudné a dieťa sa bude vždy na ďaľší tréning tešiť. Deti sú do skupín rozdelené podľa veku a výkonnosti, preto je potrebné sa zúčastniť skušobného tréningu bezplatne na základe čoho bude dieťa zaradené do vyhovujúcej skupiny.    Viac informácií a online prihlášku nájdete na www.performancegolf.sk, prípadne telefonicky na +421 902 725 999
Weiterlesen
Vážení členovia a priaznivci GC WELTEN, v súvislosti s povolením na otvorenie vonkajších športovísk u bezkontaktných športov Vám s potešením oznamujeme, že dňom 22.04.2020  otvárame golfové ihrisko s určitými obmedzeniami: Toalety v celom areáli nebudú k dispozícii. Caddie room je mimo prevádzky (prípadne si môže hráč vybrať veci pri prvej návšteve). Sprievod psa je povolený len so psom na vôdzke! Registrácia na hru cez teetime je povolená iba pre dvojflighty (v prípade rodinných príslušníkov môžu hrať aj vo vyššom počte, čo je potrebné uviesť v poznámke pri rezervácii). V prípade, že si rezerváciu urobil iba jeden hráč pre seba, je možná individuálna rezervácia ďalšieho hráča do flightu. Z dôvodu zabezpečenia maximálneho využitia kapacity ihriska pre hráčov, sme nútení prikročiť k penalizácii vo výške 30,-Eur hráčovi, ktorý rezervovaný teetime nevyužije. Z dôvodu zabezpečenia bezpečnej prevádzky bude možnosť využitia tréningových plôch obmedzená na počet 15 hráčov. Z toho dôvodu je nutné rezervovať si prípadný čas tréningu prostredníctvom recepcie klubu. Golfové autíčka zatiaľ nemôžu byť k dispozícii. Podrobnejšie pokyny nájdete v prílohách, prosíme o dôkladné preštudovanie a dôsledné dodržiavanie. VŠEOBECNÉ OPATRENIA Opatrenia - DRIVING RANGE Opatrenia - IHRISKO Opatrenia - PARKOVISKO Opatrenia - RECEPCIA A PROSHOP   V prípade akýchkoľvek zmien Vás budeme priebežne informovať. V súčasnej dobe je sprístupnený už aj rezervačný systém teetime, takže si môžete zarezervovať hracie časy aj individuálne.
Weiterlesen
Aj tento rok WELTEN TEAM TOUR   Aj tento rok pokračujeme v obľúbenej fanny túre s názvom WTT.  Tento rok s drobnými zmenami. Podrobnosti v priložených propozíciách. Termíny:   I. kolo               24.4.2020 II. kolo              15.5.2020 III. kolo             19.6.2020 IV. kolo             10.7.2020 V. kolo              14.8.2020 FINÁLE             04.9.2020  (18.9.2020) Pozn.: termíny je možné meniť len po schválení súťažným výborom. Kompletné propozície  Príďte sa zabávať golfom a bojovať o skvelé ceny od Partnera OPTIK ŠINKOVIČ.
Weiterlesen


Mehr laden

Golfplatz

Die Umgebung des Welten Golf Clubs liegt 23 km südlich von Bratislava entfernt. 18-Loch-Meisterschaftsplatz (Par 72, Länge 6180 m) ist reich an Sandbunkern, der für alle Kategorien von Spielern, unabhängig von ihrem Handicap es sehr interessant macht. 

Lochzahl

Wasser

Bunker

LOCH

Abschlag - Männer

Abschlag - Frauen

PARTNER WELTEN