From the life of the club

Vážení členovia a priaznivci GC WELTEN,  radi by sme vás informovali o možnosti pravidelných golfových tréningov Performance Kids pre deti vo veku od 6-13 rokov v našom klube pod vedením anglického PGA profesionála Toma Daviesa.  Tréningy začínajú už tento UTOROK 28.4.2020 a budú sa konať počas celej sezóny každý utorok a štvrtok o 16:00 a 17:00.    Performance Kids vznikol v roku 2017 a stal sa stabilnou detskou golfovou akadémiou pre deti z Bratislavy a okolia. Akadémia ponúka profesionálny prístup, tréningy hravou formou a bodovým systémom, ktorý motivuje deti sa neustále zlepšovať a získať tak rôzne ocenenia a medajle za ich snahu alebo úspechy. Výhodou tréningov sú malé skupinky detí, garancia maximálne 4 deti na trénera a výuka primárne v anglickom jazyku. Každý tréning je zameraný na rôzne aspekty golfovej hry, od puttovania, krátkej hry, dlhých odpalov až po hru na ihrisku s trénerom. Pri tréningoch sa využíva niekoľko desiatok špecialne vyvinutých golfových pomôcok pre deti, vďaka čomu sú tréningy kreatívne, v žiadnom prípade nie nudné a dieťa sa bude vždy na ďaľší tréning tešiť. Deti sú do skupín rozdelené podľa veku a výkonnosti, preto je potrebné sa zúčastniť skušobného tréningu bezplatne na základe čoho bude dieťa zaradené do vyhovujúcej skupiny.    Viac informácií a online prihlášku nájdete na www.performancegolf.sk, prípadne telefonicky na +421 902 725 999
Read more
Vážení členovia a priaznivci GC WELTEN, v súvislosti s povolením na otvorenie vonkajších športovísk u bezkontaktných športov Vám s potešením oznamujeme, že dňom 22.04.2020  otvárame golfové ihrisko s určitými obmedzeniami: Toalety v celom areáli nebudú k dispozícii. Caddie room je mimo prevádzky (prípadne si môže hráč vybrať veci pri prvej návšteve). Sprievod psa je povolený len so psom na vôdzke! Registrácia na hru cez teetime je povolená iba pre dvojflighty (v prípade rodinných príslušníkov môžu hrať aj vo vyššom počte, čo je potrebné uviesť v poznámke pri rezervácii). V prípade, že si rezerváciu urobil iba jeden hráč pre seba, je možná individuálna rezervácia ďalšieho hráča do flightu. Z dôvodu zabezpečenia maximálneho využitia kapacity ihriska pre hráčov, sme nútení prikročiť k penalizácii vo výške 30,-Eur hráčovi, ktorý rezervovaný teetime nevyužije. Z dôvodu zabezpečenia bezpečnej prevádzky bude možnosť využitia tréningových plôch obmedzená na počet 15 hráčov. Z toho dôvodu je nutné rezervovať si prípadný čas tréningu prostredníctvom recepcie klubu. Golfové autíčka zatiaľ nemôžu byť k dispozícii. Podrobnejšie pokyny nájdete v prílohách, prosíme o dôkladné preštudovanie a dôsledné dodržiavanie. VŠEOBECNÉ OPATRENIA Opatrenia - DRIVING RANGE Opatrenia - IHRISKO Opatrenia - PARKOVISKO Opatrenia - RECEPCIA A PROSHOP   V prípade akýchkoľvek zmien Vás budeme priebežne informovať. V súčasnej dobe je sprístupnený už aj rezervačný systém teetime, takže si môžete zarezervovať hracie časy aj individuálne.
Read more
Aj tento rok WELTEN TEAM TOUR   Aj tento rok pokračujeme v obľúbenej fanny túre s názvom WTT.  Tento rok s drobnými zmenami. Podrobnosti v priložených propozíciách. Termíny:   I. kolo               24.4.2020 II. kolo              15.5.2020 III. kolo             19.6.2020 IV. kolo             10.7.2020 V. kolo              14.8.2020 FINÁLE             04.9.2020  (18.9.2020) Pozn.: termíny je možné meniť len po schválení súťažným výborom. Kompletné propozície  Príďte sa zabávať golfom a bojovať o skvelé ceny od Partnera OPTIK ŠINKOVIČ.
Read more
Vážení členovia a priaznivci GC WELTEN, aj tento rok pripravujeme otvorenie sezóny tradične „negolfovo“ – spoločenskou akciou s názvom Otvárací večer GC WELTEN. Večer plný hudby, tanca, dobrej nálady, dobrého jedla a vína, ... Do tanca hrá legendárna kapela ZENIT. Dovoľte, aby sme Vás srdečne pozvali na túto akciu. Otvárací večer sa koná dňa 7.3.2020, v sobotu, so začiatkom o 19:00 hod. Počet účastníkov je obmedzený na 90. Prednosť majú prví prihlásení. Cena lístku je 40 EUR. V cene lístku zahrnuté: • Trojchodová večera • ½ fľaše dobrého vína na osobu • Káva • Druhá večera V prípade záujmu Vás poprosíme o predbežnú rezerváciu miest a stolov na e-mailovej adrese golf@welten.sk (s kópiou na mazuch@gcwelten.sk ). Predaj lístkov bude spustený od 10.2.2020. Tešíme sa na Vás.
Read more


Load more

Golf Course

WELTEN Golf Resort is located 23 km south of Bratislava. A 18-hole championship Course (par 72, length 6170 m) is rich in sand bunkers, which makes it very interesting for all categories of players regardless of their level of handicap.

The number of holes

Water

Bunker

HOLE

Tee off men

Tee off women

WELTEN PARTNERS