Double triumf reprezentantov GCW na MS klubových družstiev!

V dňoch 29.6. – 1.7.2016 sa v Eurovalley golf resort Malacky uskutočnili  Majstrovstvá Slovenska klubových družstiev 2016, ktoré boli svedkom double triumfu hráčov a hráčiek GC WELTEN.

V mužskej kategórii sa na treťom mieste umiestnilo mužstvo GC Skalica v zložení Gabura Lukáš, Kuba Tomáš a Zeman Matej. Víťazstvo v kategórii mužov určil až rozstrel medzi hráčmi z GCW v zložení Gábor Oliver, Hanzalík Michal, Malíček Matej a Marek Gašparec a GC Penati I. v zložení Brezovský Michal, Lužinský Alex a Puttera Marián.
Rozstrel sa hral – podľa rozhodnutia súťažného výboru na jamke číslo deväť. Za Welten sa na odpalisko postavil Oliver Gábor, za Penati Michal Brezovský. Oliver Gábor svojho súpera porazil už na prvej rozstrelovej jamke a tým zabezpečil titul majstrov SR klubových družstiev pre rok 2016 pre GC WELTEN Báč.

V ženskej kategórii sme mali v hre až dva Welten tímy. Družstvo GCW I. v zložení Natália Hečková, Katarína Drocárová a Oľga Prachářová napokon obsadilo spolu s s družstvom GC Agama v zložení Anika Bolčíková, Ema Dzúriková a Lucia Ujhelyiová delené tretie miesto. Vzhľadom k lepšiemu výsledku v tretí finálový deň bronzovú medailu získalo favorizované družstvo GCW I. Druhé miesto obsadil tím GC Skalica v zložení Rebecca Hnidková, Sára Šteflová a Sára Zrníková.

Titul Majsteriek Slovenska klubových družstiev 2016 svojou tímovou hrou získal prekvapivo, ale zaslúžene GCW II. v zložení Alexandra Patáková, Miriam Mesárošová a Hana Dzubáková.

Gratulujeme víťazným družstvám a prajeme našim majstrom veľa úspechov na Majstrovstvách Europy klubových družstiev (Men's Club Trophy v Gréckom golfovom resorte Crete) a v Bulharsku (Pravets GC - Ladies' Club Trophy).