25.06.2017

WELTEN NOSTALGIA CUP 2016

Dátum
17.04

Miesto
Golf Club WELTEN

Čas
09:30

CENY
Doplnkové golfové súťaže: nearest to the pin (jamky č.17) Longest drive (jamka č.6).

PODMIENKY
Hrá sa celé 18 jamkové ihrisko. Muži HCP 0-54 žlté odpaliská, ženy HCP 0–54 červené odpaliská. Mobilné telefóny, elektronické meracie zariadenia: Súťažný výbor schvaľuje použitie elektronických pomôcok výhradne za účelom merania vzdialenosti. Použitie prístroja nesmie narušiť plynulosť hry hráča používajúceho takúto pomôcku, ani tempo hry celého flightu. 

ŤAZSTVO
1.miesto – trofej, vecné ceny, 2.miesto – trofej, vecné ceny, 3.miesto – trofej, vecné ceny, Hrá sa na rany s vyrovnaním. Pre výpočet HCP dvojice sa počítajú 2/3 z nižšieho HCP a 1/3 z vyššieho HCP. V prípade, že hráč má HCP vyšší ako 36, pre účely vyhodnotenia sa použije HCP 36. 

SPÔSOB ŠTARTU
Kanón štart o 10:00 hod. Začiatok o 8:30 spoločným fotením s dobovými fotkami pri veteránoch!

POPLATKY A STRAVOVANIE
Štartovné 25€. Hostia členov klubu a registrační členovia green fee 35€, štartovné 25€.
Pitný režim a občerstvenie na ihrisku, raut po turnaji.  

POPIS
Hrací systém: Texas Scramble dvojíc. Klubový turnaj určený pre členov GC Welten, ktorí sa rozhodli zabaviť sa golfom v dobovom oblečení a atmosfére 20-30 rokov minulého storočia v spoločnosti kamarátov, dobrého vína, jedla a zábavy. Slávnostné otvorenie turnaja je o 9:30 hod. slávnostným prípitkom. Účasť sa neodporúča pre hráčov, ktorí hru príliš prežívajú, hrajú na výsledok alebo kreatívne počítajú len dobré údery. Účastníci majú možnosť pozvať svojho partnera/ partnerku na raut po turnaji. Poplatok za raut je 15€.

Napíšte nám

Generálny partner

PARTNERIWELTENU

Vytvorila reklamná agentúra