25.06.2017

MEDICAL CUP 2015 v novom termíne

Dátum
27.04

Miesto
Golf Club WELTEN

Čas
09:00

Golfový portál GolfZóna.sk už sedem rokov organizuje turnaj pod názvom MEDICAL Cup. V roku 2014 sa tento turnaj odčlenil z kalendára GolfZóna Tour a stal sa z neho samostatný turnaj. MEDICAL CUP si však naďalej udržal špecifiká turnajov GolfZóna Tour, ktorými sú obmedzený počet štartujúcich hráčov (max. 60 hráčov na turnaj), rozdelenie hráčov do trojčlenných skupín (flajtov) a vytvorenie všetkých podmienok pre zabezpečenie plynulej hry na turnaji. Tieto skutočnosti dokážu golfoví nadšenci vždy oceniť. Okrem toho je to jeden z najbezpečnejších turnajov v sezóne, pretože toľko lekárov pohromade len tak ľahko nenájdete.

Jeho siedme pokračovanie sa malo uskutočniť 14.10.2015 na ihrisku GC Welten v Báči, ale prekazilo ho počasie. Sedmička teda nepriniesla tomuto turnaju šťastie, ale organizátori sa rozhodli skúsiť to na druhý pokus. Siedme vydanie tohto turnaja sa uskutoční v náhradnom termíne 27.4.2016. Turnaju zostane nielen pôvodné miesto konania, ale aj pôvodný názov MEDICAL CUP 2015. Na chvíľu sa všetci účastníci turnaja vrátia v čase. Turnaj je určený nielen pre lekárov a farmaceutov, ale je otvorený pre všetkých milovníkov golfu. Veríme, že jeho odložené siedme vydanie si nájde svojich priaznivcov rovnako ako po minulé roky.

SPÔSOB REGISTRÁCIE
Cez server SKGA

SPÔSOB ŠTARTU
Postupný z 1. a 10. jamky.

POPLATKY A STRAVOVANIE
Lekári a farmaceuti platia jednotný štartovný a hrací poplatok EUR 50,-/súťažné kolo. Ostatní hráči platia jednotný štartovný a hrací poplatok EUR 55,-/súťažné kolo. Členovia GC Welten s platným členským poplatkom pre rok 2016 (ročné voľné green fee na ihrisku GC Welten) platia jednotný štartovný a hrací poplatok EUR 20,-/súťažné kolo.

Úhrada nákladov v hotovosti pri registrácii do turnaja organizátorovi turnaja.

Občerstvenie počas hry aj po hre.

Napíšte nám

Generálny partner

PARTNERIWELTENU

Vytvorila reklamná agentúra