28.06.2017

ROYAL GOLF TOUR 2016

Dátum
01.09

Miesto
Golf Club WELTEN

Čas
09:00

CENY
Prvé 3 miesta v kategórií A, B muži-ženy na turnaji získavajú: trofej Royal Golf Tour 2016, vecné ceny. Celkový víťaz (prvé miesto na rany) získava: trofej Royal Golf Tour 2016. Na turnaji RGT 2016 sa budú vyhodnocovať aj doplnkové golfové súťaže – Longest Drive (muži, ženy) – Nearest to the Pin – spoločná, kde víťazi získajú taktiež vecné ceny. Túra sa bude bodovať prvých 10. miest v každej kategórii. 

SPÔSOB REGISTRÁCIE
Prostredníctvom servera SKGA, prípadne na e-mail royal.golf.tour@gmail.com. 

POPLATKY A STRAVOVANIE
Výška turnajového poplatku sa rovná sume za green-fee klubu 60,-€ + štartovné vo výške 35,-€.

Členovia GCW s ročným hracím fee platia len štartovné 40,- €. Turnajový poplatok platia hráči na mieste konania turnaja. Registračný poplatok okrem iného zahŕňa občerstvenie na ihrisku. Každý hráč dostane štartovací balíček, welcomdrink a loptičky s logom turnaja. Nehráč v prípade záujmu o catering: poplatok 20,- €. Catering zahŕňa občerstvenie na 9. a 12. jamke a raut(Shusi Wasabi, rezne bravč.,kurac.), pitný režim nealko od spoločnosti Coca-Cola, Víno Finta, Radler, Chivas, Ararat a ine …

POPIS
Hrá sa celé 18 jamkové ihrisko. Pre prihlásených účastníkov súťažný výbor stanovuje čas na odohranie 18 jamiek na 5 hod. Mobilné telefóny, elektronické meracie zariadenia: súťažný výbor schvaľuje použitie elektronických pomôcok výhradne za účelom merania vzdialenosti. Súťažný výbor môže pred začatím turnaja v prípade potreby upraviť kategórie. Hrá sa podľa pravidiel golfu R.& A.GC of St. Andrews a miestnych pravidiel ihriska. Používanie autíčka je povolené iba hráčom so zdravotnými problémami na základe lekárskeho potvrdenia. Meracie zariadenia sú počas turnajového kola povolené s výnimkou meracích zariadení prepočítavajúcich vzdialenosť vzhľadom na eleváciu (zariadenia počítajúce so slope). Hrá sa podľa pravidiel golfu R.&A.GC of St. Andrews a miestnych pravidiel ihriska.

Napíšte nám

Generálny partner

PARTNERIWELTENU

Vytvorila reklamná agentúra