28.06.2017

GABRIEL & RESPECT GOLF TOUR 2016

Dátum
03.09

Miesto
Golf Club WELTEN

Čas
09:00

CENY
Ceny a trofeje pre umiestnených hráčov na prvých troch miestach v každej kategórií. Ceny a trofeje za doplnkové súťaže a za najlepší brutto rany výsledok dňa. FOTOGALÉRIA Z TURNAJA SA DÁ STIAHNUŤ NA NAŠEJ FUNPAGE NA NASLEDUJÚCOM LINKU: https://www.facebook.com/GabrielTourSportsEventsHolidays/?fref=ts 

PODMIENKY
Hrá sa podľa pravidiel golfu R.& A. GC of St. Andrews a miestnych pravidiel ihriska konkrétneho súťažného kola. Používanie autíčka je dovoléne len pre hráčov s lekárskym potvrdením. Meracie zariadenia všetkého druhu sú počas turnajového kola povolené. Možný protest je dovolené podať súťažnému výboru kedykoľvek počas turnaja písomne, najneskôr 15 minút po skončení turnaja, ktorého sa protest týka. O proteste rozhodne súťažný výbor pred vyhlásením výsledkov turnaja, ktorého sa protest týka. V prípade, že protest bude vážnejšieho charakteru, vyhradzuje si súťažný výbor právo odložiť vyhlásenie výsledkov až do definitívneho rozhodnutia. Odpaliská pre Dámy a Pánov budu určené a oznámené všetkým hráčom v deň konania turnaja. 

SPÔSOB REGISTRÁCIE
Server www.skga.sk, najneskôr do 20. Mája 2016 do 12:00hod. Všetky prípadné otázky volajte na číslo: +421 918 683 985. 

ŤAZSTVO
Prví traja umiestnení hráči v každej kategórii. Vložené súťaže: Longest Drive, Nearest to Pin, Golfista dňa. 

SPÔSOB ŠTARTU
ŠTARTOVACIA LISTINA V PRÍLOHE od 17:00 hod 2.9.2016. Postupný štart z jamky číslo 1 a 10 od 9:00 ráno.

POPLATKY A STRAVOVANIE
Štartovací balíček: 90Eur. V cene balíčka: hra, loptičky na driving range, raňajky, half way, občerstvenie počas hry, obed po hre, ceny pre umiestnených hráčov, sprievodný program. Člen GC Welten: 40Eur. Platba možná iba v hotovosti.
Raňajky formou bufetových stolov. Half občerstvenie po deviatej jamke. Pitný režim na ihrisku. Obed formou bufetových stolov po hre.

POZNÁMKA
Rezervácia cez server: www.skga.sk V prípade akýchkoľvek otázok volať na číslo: +421 918 683 985.   

POPIS

Gabriel & RESPECT Golf Tour 2016 je novým projektom na Slovenskom golfovom trhu, ktorého snahou, počas piatich turnajov v rámci sezóny 2016, bude poskytnúť zúčastneným hráčom si zahrať na najobľúbenejších ihriskách v rámci Slovenska a pri zachovaní dobrej nálady a športového ducha túry si zasúťažiť o veľmi hodnotné ceny v rámci celkového umiestnenia. Túra pozostáva z piatich individuálnych turnajov, ktoré sa budú konať: 21.5.2016 vo Family Golf Resort Welten; 18.6.2016 v Green Resort Hrubá Borša, 9.7.2016 v Grey Bear Resort Tále, 30.7.2016 v Penati Golf Resort Šajdíkové Humence a záverečné piate kolo sa uskuční 17.9.2016 opäť vo Family Golf Resort Welten. Hráči budú v každom súťažnom kole rozdelení do piatich hendikepových kategórií s možnosťou vyhrať hodnotné trofeje a ceny v každom individuálnom kole a naviac sa bude hrať o celkové umiestnenie na túre v rámci hendikepovej kategórie. Celkoví víťazi sa môžu tešiť na golfové pobyty v Regnum Resort, Antalya, Belek, Turecko, na začiatku novembra 2016. Do finálneho hodnotenia budú zaradení hráči so súčtom rán alebo bodov zo štyroch najlepšie zahratých výsledkov.

Napíšte nám

Generálny partner

PARTNERIWELTENU

Vytvorila reklamná agentúra