25.06.2017

Turnaj Párov a Generácií

Dátum
15.09

Miesto
Golf Club WELTEN

Čas
09:00

CENY
Prvé 3 miesta v každej kategórii jednotlivcov na turnaji získavajú trofej Turnaj Golfových Párov a Generácií 2016 a vecné ceny + vložené súťaže: Longest Drive (muži, ženy), Nearest to the Pin – spoločná . Plus prvé tri miesta v spoločnej kategórií Párov a Generácií. 

PODMIENKY
Turnajov sa môžu zúčastniť jednotlivci a zároveň golfové páry, ktoré tvoria dve osoby rôznych generácií a tvoria spolu družstvo. V rámci turnaja hrá každý z hráčov družstva a aj jednotlivec sám za seba turnaj s úpravou HCP a ten bude po skončení turnaja vyhodnotený vo všetkých kategóriách jednotlivcov a naviac v spoločnej kategórií „párov a generácií„ 

SPÔSOB REGISTRÁCIE
Hráč sa na turnaj prihlasuje samostatne na serveri SKGA, alebo na recepcii GC Welten: Promotérom turnaja je Golf108 sro. Ak ste člen zahraničného klubu, volajte na +421 948 22 77 73, alebo pošlite svoje údaje (členské číslo, meno, klub, HCP, dátum narodenia) na: golf108@golf108.eu 

ŤAZSTVO
Kategória HCP 0 – 18 ženy, muži: Umiestnenie v jednotlivých turnajoch je výsledkom počtu dosiahnutých brutto Stableford bodov. Kategória HCP 18,1 – 36 a 37 – 54 je výsledkom počtu dosiahnutých netto Stableford bodov. Pri rovnakom výsledku viacerých hráčov v turnaji sa určuje poradie, na základe výsledkov na posledných 9, 6, 3, jamkách. 

POPLATKY A STRAVOVANIE
Zľavnené Fee 50,-€ dospelá osoba, deti do 16 rokov 25,-€ , junior do 21 rokov 35 + štartovné 20,-€ (štartovné pre členov GC Welten je 25,-€), platba je možná len v hotovosti pri registrácií na turnaj.
Prípitok ,nápoj do hry, občerstvenie počas turnaja – jedlo a nápoj na half way, obed po hre pre každého hráča (prípitok – ochutnávka vína Ostrožovič).

POZNÁMKA
Hráč je povinný sa odhlásiť u organizátora súťaže (e-mailom alebo telefonicky) alebo na serveri SKGA najneskôr 1 deň pred konaním turnaja v prípade, že sa turnaja nemôže zúčastniť. Pokiaľ sa hráč turnaja nezúčastní bez predchádzajúceho odhlásenia, nebude zo štartovacej listiny vyradený, jeho výsledok v turnaji bude scratch.

Napíšte nám

Generálny partner

PARTNERIWELTENU

Vytvorila reklamná agentúra