25.06.2017

MAJSTROVSTVÁ RED OAK GOLF CLUB

Dátum
18.10

Miesto
Golf Club WELTEN

Čas
10:00

PODMIENKY
Hráč s nižším hracím hendikepom má povolených 60% zo svojho hracieho hendikepu. Hráč s vyšším hracím hendikepom má povolených 40% zo svojho hracieho hendikepu. Rany netto – zahraný výsledok družstva bude znížený o HCP družstva, ktorý vznikne súčtom ich povolených hendikepov. V prípade rovnakého výsledku na prvých troch miestach rozhoduje o poradí lepší výsledok na najťažšej jamke ihriska – podľa HCP jamky 1 až 18. V prípade rovnakého výsledku na všetkých 18 jamkách rozhoduje o poradí na prvých troch miestach žreb. Ostatné miesta sú delené. Hráčovi s HCP vyšším ako 36 bude zohľadnený HCP 36. 

ŤAZSTVO
Dvojice na rany netto, 1. – 3. miesto Dvojica na rany brutto, 1. miesto Doplnkové Súťaže Longest Drive muži – jamka č. 6 Longest Drive ženy – jamka č. 6 Nearest to Pin – jamka č. 17 

SPÔSOB ŠTARTU
10:00 cannon štart

POPLATKY A STRAVOVANIE
Členovia ROGC ….. 40 € Nečlenovia …………. 50 € V cene je zahrnuté fee, štartovné, občerstvenie / raňajky, občerstvenie na jamke č.5 a č. 9, raut po hre. Platba v hotovosti na mieste. Členovia GC Welten platia iba štartovné a občerstvenie. Autíčka sú povolené ich rezervácia je na rovnakej email adrese - 35 € platba na mieste.  

POZNÁMKA
Registráciu zašlite ako odpoveď priamo do textu emailu. email: pavel.vravko@gcnitra.sk, najneskôr do 07.10.2016 V prípade, že sa hráči dohodnú na spoločnej hre je potrebné nahlásiť meno spoluhráča. Hráč ktorý nemá dvojicu, bude mu spoluhráč pridelený.

POPIS

Hrá sa podľa pravidiel R&A Rules Limited a miestnych pravidiel. Texas Scramble dvojíc na rany – netto a brutto. Turnaj je určený pre dvojice. Hrá sa 18 jamiek systémom Texas Scramble dvojíc na rany netto a brutto. Každý hráč z dvojice po výbere lepšej pozície zahrá úder z toho istého miesta, až kým dohrajú obaja loptičku do jamky.

Napíšte nám

Generálny partner

PARTNERIWELTENU

Vytvorila reklamná agentúra