OPEL MaH GOLF & STYLE TROPHY 2017 - Finále

Dátum
16.09.

Miesto
GC WELTEN

Čas
9.00

 

Vážení členovia a priaznivci GCW,

srdečne Vás pozývame na posledné finálové kolo série OPEL MaH Golf & Style Trophy 2017, ktoré sa uskutoční v sobotu dňa 16.09.2017 s postupným štartom od 9:00 hod. 

Posledné kolo rozhodne aj v celoročných súťažiach:

EKLEKTIK brutto rany - hráčovi sa započíta najlepší dosiahnutý výsledok (brutto rany) na každej jamke z ihriska WELTEN (6 kôl) počas celej súťaže.  

Do celkového hodnotenia sa počíta súčet najlepších výsledkov. Hráč, ktorý neodohrá minimálnetri súťažné kolá, nebude zaradený do celkového vyhodnotenia na prvých troch miestach po ukončení celej túry. 

 

Víťaz získava ročné členstvo na rok 2018.

 

  • netto stb v dvoch kategóriách:
  •  0 – 18,4
  • 18,5 – 54 s obmedzením 36

Hráčom sa spočítajú všetky netto stb zo všetkých šiestich turnajov. Hráč bude vyhodnotený v kategórii, v ktorej začal túru svojim prvým turnajom. 

 

Víťazi získavajú týždňový kúpeľný pobyt v kúpeľoch Dudince (s plnou penziou a procedúrami zameranými na golfistov), ktoré budú po turnaji odovzdané. 

Nepremeškajte možnosť zápisu posledných stb. bodov. 

Finále je spojené s tradičnou garden party, kde si môžete vyskúšať v skúšobných jazdách vozidla generálného partnera OPEL. Čakanie na výsledky nám spríjemní skvelé vínko od partnera AD Wine, miešané drinky, skvelé cigary od partnera My&mi a rôzne doplnkové súťaže o zaujímavé ceny.

Na garden party môžete pozvať aj svojho partnera, ktorého však musíte vopred nahlásiť na recepcii klubu. Poplatok za partnera je 15 €.

Prihlásiť sa môžete cez server SKGA alebo na recepcii klubu. 

 

Tešíme sa na Vašu účasť.

PARTNERI WELTENU

Ihrisko je zatvorené

Vážení golfisti,

od 26.11.2018 je ihrisko zatvorené.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru v sezóne 2018

a tešíme sa na Vás aj v ďalšej sezóne.

S úctou 

Golf Club WELTEN