ROYAL GOLF TOUR 2018

Dátum
23.06.

Miesto
GC WELTEN

Čas
9:00

 

CENY

Prvé 3 miesta v kategórií A, B, C, D. muži-ženy na turnaji získavajú: trofej Royal Golf Tour 2018 vecné ceny od sponzorov túry. Celkový víťaz (prvé miesto na rany) získava : trofej Royal Golf Tour 2018. Na turnaji RGT 2018 sa budú vyhodnocovať aj doplnkové golfové súťaže - Longest Drive (muži, ženy) - Nearest to the Pin – spoločná o exkluzívny víkendový pobyt v hoteli Holliday INN . Chipping po hre o exkluzívny víkendový pobyt v penzióne Lampášik na Donovaloch. 

 

SPÔSOB REGISTRÁCIE

Prostredníctvom servera SKGA, prípadne na e-mail royal.golf.tour@gmail.com. 

 

VÍŤAZSTVO

Víťaz celkovej túry vyhráva pobyt na Kanárskych ostrovoch pre dve osoby. Boduje sa prvých 15 miest a zbierajú sa body z celej túry.Počet turnajov 6. Bodovací systém viď. príloha. 

 

POPLATKY A STRAVOVANIE

Poplatky Výška turnajového poplatku + green fee: 100 €. Členovia GC WELTEN s ročným hracím fee: 40 €. Turnajový poplatok platia hráči na mieste konania turnaja. Registračný poplatok okrem iného zahŕňa občerstvenie na ihrisku. Každý hráč dostane štartovací balíček, welcomedrink a markovatko s logom turnaja. Nehráč v prípade záujmu o catering: poplatok 20,- €. Catering zahŕňa raňajky, Welcome drink, káva, víno Trnovec, pivo Heineken, Coca-Cola, Aloe Vera Sappe, proteínová tyčinka Tekmar, croissant 7Days, proteínový nápoj Rajo ,ovocie, voda a občerstvenie počas celého turnaja (rozvážané hosteskami na golfových autíčkach).
Úhrada nákladov  
Stravovanie  
Minimálny počet prihlásených 50

 

OSTATNÉ

Poznámka V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte e-mail royal.golf.tour@gmail.com.
Popis Hrá sa celé 18 jamkové ihrisko. Pre prihlásených účastníkov súťažný výbor stanovuje čas na odohranie 18 jamiek na 5 hod. Mobilné telefóny, elektronické meracie zariadenia: súťažný výbor schvaľuje použitie elektronických pomôcok výhradne za účelom merania vzdialenosti. Súťažný výbor môže pred začatím turnaja v prípade potreby upraviť kategórie. Hrá sa podľa pravidiel golfu R.& A.GC of St. Andrews a miestnych pravidiel ihriska. Používanie autíčka je povolené iba hráčom so zdravotnými problémami na základe lekárskeho potvrdenia. Meracie zariadenia sú počas turnajového kola povolené s výnimkou meracích zariadení prepočítavajúcich vzdialenosť vzhľadom na eleváciu (zariadenia počítajúce so slope). Hrá sa podľa pravidiel golfu R.&A.GC of St. Andrews a miestnych pravidiel ihriska. Každý zúčastnený hráč dostane nielen štartovací balíček, ale aj prekvapenie od Dove Men+Care. Hlavná cena riadnej hracej Royal Golf Tour 2018 je pobyt na Kanárskych ostrovoch a celkoví víťazi jednotlivých kategórií si odnesú darčeky v hodnote 500€. Po skončení turnaja si každý zúčastnený zoberie okrem najkrajších zážitkov a skvelého pocitu z kvalitného servisu aj vlastnú fotografiu v rámčeku na pamiatku. Táto pozornosť bude pripravená pre každého hráča po absolvovaní jednotlivých turnajov na celej Royal Golf Tour 2018.

 

VÍŤAZSTVO

Víťaz celkovej túry vyhráva pobyt na Kanárskych ostrovoch pre dve osoby.1.V kategóriách A, B, C sa boduje prvých 15. miest a zbierajú sa body z celej túry.

(po každom turnaji budeme informovať hráčov o priebežnom stave)
2. V prípade, že v dôsledku úpravy HCP hráča sa hráč presunie do inej kategórie,

všetky získané body sa hráčovi presúvajú. 3. Počet turnajov 6.

Bonusom bude posledné 6.kolo v ktorom budú môcť hráči získať dablovanébodovanie!!!

Bodové hodnotenie za umiestnenie je nasledovné:

1.miesto 2.miesto 3.miesto 4.miesto 5.miesto

80 bodov 65 bodov 55 bodov 48 bodov 42 bodov

6.miesto 37 bodov 7.miesto 33 bodov 8.miesto 29 bodov 9.miesto 26 bodov

10.miesto 23 bodov

11.miesto 20 bodov

12.miesto 18 bodov 13.miesto 16 bodov 14.miesto 13 bodov 15.miesto 10 bodov

PARTNERI WELTENU