RYE ISLAND OPEN presented by MAZDA AUTO PALACE Panónska

Dátum
27.05.

Miesto
GC WELTEN

Čas
9:00

 

Rye Island Open 2018

CENY

Kategória „A“ a „B“ I. miesto- Callaway Chrome Soft 2018 12-ball pack. II. miesto- Callaway Liquid Metal Cap. III. miesto- Callaway Tri-Fold Towel. Kategória „C“ I. miesto- Callaway Chrome Soft 2018 12-ball pack. Pre celkových víťazov RYE ISLAND OPEN CHAMPIONSHIP v kategórii „A“ a „B“ sú pripravené poukážky na nákup golfových potrieb v hodnote 500, 200 a 100 Eur. 

 

PODMIENKY

Na turnajoch Rye Island Open sa môžu zúčastniť všetci hráči registrovaní v SKGA alebo inej národnej asociácii. Odpaliská: Kategória A: HCP 0 - 18,0 (muži - biele, ženy - modré). Kategória B: HCP 18,1 - 54 (muži - žlté, ženy - červené). 

 

SPÔSOB REGISTRÁCIE

Cez server SKGA, zahraniční hráči na telefónnych číslach +421 313 812 390 a +421 315 911 111 alebo mailom na golf@welten.sk. 

 

VÍŤAZSTVO

Kategória A- vyhodnocujú sa prvé 3 miesta – víťazom sa stáva hráč, ktorý zahrá súťažné kolo s najnižším počtom netto úderov. Kategória B- vyhodnocujú sa prvé 3 miesta – víťazom sa stáva hráč s vyšším počtom stablefordových bodov. Kategória C- vyhodnocuje sa 1. miesto – víťazom sa stáva hráč z nižším počtom rán. V prípade rovnosti rán vyhráva hráč s vyšším HCP. 

 

POPLATKY A STRAVOVANIE

Poplatky Nečlenovia GCW: fee 55,-€ + štartovné 20,-€, členovia GCW s ročným hracím fee: len štartovné 20,-€, platba možná iba v hotovosti.
Úhrada nákladov V hotovosti u organizátora turnaja.
Stravovanie Pitný režim, NatureLand tyčinka, halfway, obed a nápoj po hre.
Minimálny počet prihlásených  

 

OSTATNÉ

Poznámka  
Popis Organizátorom túry je spoločnosť SP LEARNING s.r.o. Rye Island Open pozostáva zo siedmich samostatných turnajov, ktoré sa započítavajú do dlhodobej súťaže – RYE ISLAND OPEN CHAMPIONSHIP a ktoré sa uskutočnia na ihrisku Golf Club Welten.

PARTNERI WELTENU