Spoločenské akcie

Golfový klub WELTEN ponúka jedinečné prostredie v blízkosti Bratislavy pre Vašu svadbu, narodeninovú oslavu alebo akúkoľvek významnú životnú udalosť či firemný event. Využite krásne zelené prostredie areálu s kaštieľom. Vašich hostí očarí jedinečná atmosféra, ktorá pretvorí každú udalosť na nezabudnuteľnú spomienku. 

. . .

K dispozícii je reštaurácia s kapacitou 110 miest, salónik s kapacitou 25 miest, event room s kapacitou 50, veľká a malá terasa s kapacitou 80 a 40 miest. Vaše vysnívané podujatie sa u nás stane skutočnosťou. Po vzájomnej dohode sme pripravení zorganizovať akýkoľvek event podľa želaní klienta od návrhu až po samotnú realizáciu. 

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

Hotel & Reštaurácia
 

+421 907 851 820
+421 315 911 135

Manažér reštaurácie

Andrej Tóth 
‭+421 915 721 114‬
restaurant@welten.sk

PARTNERI WELTENU

Areál zatvorený

Vážení golfisti,

z dôvodu preventívneho opatrenia a možnosti zabrániť šíreniu nákazy nového koronavírusu, pred ktorým chceme chrániť nielen hráčov, zamestnancov ale aj okolie, sme sa rozhodli dočasne uzatvoriť celý areál od 16.03.2020 (pondelok). Nebude možné využívať cvičné plochy (driving range, putting a chipping greeny), ani 18 jamkové majstrovské ihrisko. Zároveň bude zatvorená aj reštaurácia spolu s hotelom a clubhouse-om.

Pre aktuálne informácie sledujte náš web. 

Za pochopenie ďakujeme a veríme, že čoskoro sa vidíme na greenoch.

 

GC WELTEN