Tréningové plochy

Golfová verejnosť tu nájde 3-jamkovú akadémiu, ideálne miesto pre začínajúcich golfistov, ktoré ponúka možnosť tréningu aj bez vlastníctva zelenej karty. Tréningová zóna zahŕňa takisto dva chippovacie a dva puttovacie greeny ako aj 300 m dlhý modelovaný driving range so siedmimi target greenmi. Toto všetko sa nachádza v okolí zrekonštruovaného kaštieľa, v ktorom sa nachádza reštaurácia, hotel a taktiež klubová miestnosť GCW.

 
 
 

Driving Range - cvičná lúka

Slúži ako tréningová plocha, na ktorej môžu hráči trénovať odpaly. Driving Range s nočným osvetlením je jediný svojho druhu na Slovensku a v blízkom okolí. Okrem modelovaného terénu ponúka hráčom možnosť odpaľovať z dvoch strán, vďaka čomu sa nestáva fádnym ani pre často trénujúcich hráčov. V prípade nepriaznivého počasia môžu hráči využívať krytú časť odpaľovacej plochy.

Akadémia

Je ideálnym miestom pre začínajúcich golfistov, ktorí si tu môžu precvičiť dlhú aj krátku hru. Na akadémii sa môžu oboznámiť s nástrahami ako sú bunkre či rough a naučiť sa s nimi vysporiadať. V neposlednom rade je tu možné precvičiť si aplikáciu golfových pravidiel. Pozostáva z 3 krátkych jamiek. 

Chipping areas a putting greeny

Ponúkajú vynikajúcu možnosť precvičiť si krátku hru a zdokonaliť sa v puttovaní. V areáli GC WELTEN nájdete dve chipping areas a dva putting greeny s celkovou rozlohou viac ako 3.000 m2. Cvičné greeny sú k dispozícii zadarmo.

PARTNERI WELTENU

Ihrisko zatvorené

Vážení golfisti,

dnes 25.01.2022 je ihrisko z dôvodu  nepriaznivého počasia ZATVORENÉ!

(Course CLOSED)

Ďakujeme za pochopenie.

 

Počas zimnej sezóny volajte na číslo +421 917 094 774.

Nezabudnite si overiť stav ihriska každý deň od 8:45 hod. na našej webovej stránke.

Ďakujeme

GC WELTEN