25.06.2017

VOLVO BRATISLAVA Golf & Style Trophy 2016 II. Kolo

Dňa 15. mája 2016 sme vo Weltene odohrali druhé kolo tradičnej golfovej túry s názvom VOLVO BRATISLAVA Golf & Style Trophy 2016. Počas pohodovej golfovej nedele sme boli svedkami skvelých golfových výsledkov s ďalšími významnými zápismi do celoročného Eklektiku (brutto rany) a celoročnej súťaže na stb. netto. Hráči si zároveň počas celého dňa vychutnávali výborné rakúske vína od partnerov túry – Chateau Monarchie, Weingut Norbert Bauer s podporou vín od Honorárneho konzula Slovenskej republiky Burgenland Prof. Ing. Dr. h.c. Alfreda Tombora. 
V kategórii A - HCP 0-18,0 sa na treťom mieste umiestnila Beatrica Gregová, druhé miesto obsadil Petr Jůra a víťazstvo si po výbornom výkone odniesol Michal Mihálek. 
V kategórii B - 18,1 – 54 s obmedzením HCP 36 si tretie miesto vybojoval Michael Hjemgard, druhé miesto obsadil Arpád Sándor a víťazom kategórie sa stal Miroslav Nitka.
Víťazom blahoželáme a všetkým účastníkom prajeme stále zlepšujúcu sa golfovú pohodu v ďalších kolách.
Všetkých zároveň srdečne pozývane na tretie kolo, ktoré sa odohrá dňa 19. júna 2015 a čakanie na výsledky nám spríjemní partner túry My&Mi kvalitnými cigarami.

Viac fotografií z turnaja nájdete na našej Facebook Fan Page.

Napíšte nám

Generálny partner

PARTNERIWELTENU

Vytvorila reklamná agentúra