Amateur Golf World Cup 2018

Vážení členovia a priaznivci GC WELTEN,

 

tento rok máme tú česť byť spoluorganizátorom a hostiteľom výnimočného kvalifikačného turnaja Amateur Golf World Cup 2018.

 

Kto bude reprezentovať Slovensko na Mauríciu??

Už budúcu stredu 23. mája u nás v Báči a 24. mája v Hrubej Borši sa uskutoční národné finále Amateur Golf World Cup. Celkový víťaz tohto národného finále nás bude následne reprezentovať na svetovom finále AGWC na exotickom ostrove Maurícius v dňoch 11. – 16. júna 2018. 

Účasť na tomto prestížnom turnaji má istú iba prvých 80 hráčov, ktorí sa zaregistrujú cez server SKGA. Hlavnou cenou pre celkového víťaza je plne hradená účasť na svetovom finále na Mauríciu. Víťaz si na svetové finále môže nominovať do reprezentačného tímu svojho „parťáka". Aj tento spoluhráč bude mať uhradené pobytové náklady počas svetového finále. Podmienkou ale je, že jeden hráč má HCP pod 15 a druhý nad 15.
 

Aj tí, ktorí nevyhrajú, majú možnosť povzbudiť naše družstvo na Mauríciu. Promotér tohto turnaja Rasťo Koyš organizuje v termíne svetového finále 10-dňový tréningovo-súťažný zájazd na najlepšie maurícijské ihriská. Partneri negolfisti sa pritom môžu zrelaxovať na krásnych piesočných plážach, plávať s delfínmi, loviť veľké morské ryby, či obdivovať najvzácnejšiu poštovú známku alebo pestrú flóru a faunu. Viac info nájdete na stránke ruko.sk

 

Srdečne Vás pozývame na tento skvelý turnaj.

 

Tím GC WELTEN

PARTNERI WELTENU