Medzinárodné majstrovstvá žien.

Začiatok sezóny zachytil reprezentáciu nášho klubu vo veľmi dobrej forme.
Zimná sezóna hráčov pripravila na vyššiu výkonnostnú úroveň, čo sa prejavilo aj vo výsledkoch na turnajoch na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Na Slovinských medzinárodných majstrovstvách žien úspešne štartovala za náš klub Katka Drocárová, ktorá na tomto veľmi kvalitne obsadenom turnaji aj s hráčkami až z TOP 30 WAGR na svete obsadila (po skóre 73, 70, 80, 71 celkovo +6 nad par ihriska) výborné 5.miesto.

Na druhom kole Českej národnej túry sa výborným 3. miestom (po kolách 73,72,78 celkovo +7) prezentovala Natália Hečková, ktorá ešte predtým stihla za veľmi nepríjemných poveternostných podmienok na SKGA túre vyhrať po výsledku 75,81.

Z aktuálne hraných turnajov našej reprezentácie by som zameral Vašu pozornosť na Medzinárodné majstrovstvá ČR v hre na jamky, kde po dvojkolovej kvalifikácii, ktorú odohrala Katka Drocárová v pare ihriska (70,74) bola nasadená do pavúka ako č.2 a určite sa pokúsi zabojovať o čo najlepšie umiestnenie vo vyraďovacích bojoch. 

livescoring

Okrem týchto turnajov sa hrá od soboty SKGA túra, kde sa okrem Natálie Hečkovej predstavia aj naši juniori a aj Linda Ilavská, ktorá na prvom turnaji Juniorskej túry tejto sezóny brala 3.miesto a veríme, že forma jej zostala.

Všetkým hráčom držíme palce a ďakujeme za doterajšiu reprezentácie

Správna rada Welten

Viac fotografií z turnaja nájdete na našej  Facebook Fan Page.

PARTNERI WELTENU

Zatvorenie ihriska

Vážení golfisti,

dovoľte, aby sme Vás informovali, že dňom 30.11.2019 (sobota) bude ihrisko golfového klubu WELTEN pre verejnosť zatvorené. Reštaurácia Vám bude tiež k dispozícii do 29.11. (piatok), pričom kuchyňa bude fungovať denne len do 12:00 hod. Od pondelka 25.11. je hra možná len na zimných greenoch. Od 30.11. bude hra možná len pre členov klubu s platným hracím green fee s nasledovnými obmedzeniami:

18 jamkové ihrisko:

- hra na zimných greenoch.

Akadémia:

- zatvorená.

Tréningové plochy /putting green, chipping area/:

- zatvorené.

Driving range:

- tréning možný iba z podložiek.

Reštaurácia:

- zatvorená.

V prípade akýchkoľvek otázok môžete kontaktovať manažéra klubu na tel. čísle 0905 328 541.

Ďakujeme ešte raz za Vašu dôveru v roku 2019 a už teraz sa tešíme na Vašu priazeň v roku 2020.