UNIQA GOLF & STYLE TROPHY 2019 - V. kolo

18.augusta 2019 sa vo WELTENE konalo už piate kolo tradičnej golfovej túry „UNIQA GOLF & STYLE TROPHY 2019“. Počas krásneho augustového počasia s vychutnávaním si skvelých nápojov Body Future, Rumu Pampero Aniversario, kávy MOLINARI a piva Erdinger sme boli opäť svedkami unikátnych výsledkov. 

Všetci hráči si piatym kolom pripravili východiskovú pozíciu v celoročných súťažiach do posledného finálového kola.  Priebežne v súťaži eklektik o ročné členstvo 2020 vedie so 64 ranami Milan Dobrocký s Karolom Borguľom so 66 ranami.


    Pódiové miesta v piatom kole si odniesli:     

Kategórie A /HCP 0-18,0/
 

  1. Zoltán Berényi    46 Stb. netto
  2. Ladislav Németh    43 Stb. netto
  3. Karol Borguľa    42 Stb. netto


Kategórie B /HCP 18,1 – 54 obm. 36/

  1. Lucia Mazúchová    43 Stb. netto
  2. Ľubomír Vavrinčík    42 Stb. netto
  3. Radek Rúrik    39 Stb. netto   


Víťazom blahoželáme a všetkých golfistov pozývame na šieste - finálové kolo „UNIQA Golf & Style Trophy 2019.“, ktoré sa bude konať dňa 7. septembra 2019. Celú túru ukončíme „garden party“ – All inclusive pri skvelej hudbe kapely ZENIT.
Tešíme sa na Vás.

                                           
 Miroslav Mazúch

 

 

 

Viac fotografií z turnaja nájdete na našej  Facebook Fan Page.

PARTNERI WELTENU

Areál zatvorený

Vážení golfisti,

z dôvodu preventívneho opatrenia a možnosti zabrániť šíreniu nákazy nového koronavírusu, pred ktorým chceme chrániť nielen hráčov, zamestnancov ale aj okolie, sme sa rozhodli dočasne uzatvoriť celý areál od 16.03.2020 (pondelok). Nebude možné využívať cvičné plochy (driving range, putting a chipping greeny), ani 18 jamkové majstrovské ihrisko. Zároveň bude zatvorená aj reštaurácia spolu s hotelom a clubhouse-om.

Pre aktuálne informácie sledujte náš web. 

Za pochopenie ďakujeme a veríme, že čoskoro sa vidíme na greenoch.

 

GC WELTEN