Po 10:00 - 20:00
Ut - Ne 8:00 - 20:00

European Ladies‘ Club Trophy 2024

9. októbra 2024

V dňoch 3.-5. októbra sa na našom ihrisku odohral prestížny turnaj European Ladies‘ Club Trophy 2024. Tím Golf Club WELTEN v zložení Emma Jaczkovics, Deniz Sapmaz a Rebecca Ann Náhliková obsadil skvelé 4. miesto. V individuálnom poradí patrilo Rebecce (+8) výborné 8. miesto, Deniz (+20) skončila na 20. mieste a Emma (+21) sa delila o 21. miesto.

Víťazom sa stal nemecký tím Hamburger Golf Club Falkenstein. Nemecký klub začal tretie kolo len o jednu ranu za úradujúcimi šampiónmi z Racing Club de France. Vďaka silnému výkonu v záverečný deň, 70 (-2), 71 (-1) a 71 (-1), sa Susanna Brenske, Hannah-Leonie Karg a Maika Schlender prebojovali na prvé miesto a získali európsky klubový titul 2024.

Racing Club de France La Boulie, ktorý sa tento rok usiloval o tretie víťazstvo v rade, sa musel uspokojiť s druhým miestom a striebornými medailami so ziskom +5.

Český klub, Brno, skončil tretí na +7 a doplnil tak pódium aj vďaka Karolíne Starej, ktorá najlepším výkonom 67 (-5) uzavrela šampionát.

Našim hráčkam, trénerovi a zároveň poradcovi tímu Petrovi Bučkovi a Radoslavovi Náhlikovi, kapitánovi tímu ďakujeme za skvelú reprezentáciu GCW, gratulujeme ku skvelému umiestneniu a predvedeným výkonom.

V neposlednom rade chceme srdečne poďakovať všetkým dobrovoľníkom a našim partnerom: