Welten reštaurácia
Ut - Ne 8:00 - 20:00

Turnaj 70+ 2. kolo

16. augusta 2023

Milí priatelia golfu 70+ a mladší, mám to potešenie Vás opäť informovať o druhom kole turnaji 70+, ktorý sa konal 8.8.2023 vo Weltene v Báči. Posledný turnaj túry 70+, finále so slávnostným vyhodnotením, peknými cenami a tombolou sa koná 26.09.2023 opäť vo Weltene v Báči. Všetci ste vítaní aj spolu s vašimi dámami. Tento turnaj mal vysoko kvalitnú a bohatú účasť na čele so všetkými slovenskými reprezentantmi tejto kategórie. Počasie nám vysoko prialo a tomu zodpovedali aj výsledky.

Hlavnú kategóriu STB Netto s výsledkom 40 stb. netto vyhral Martin Jurkovič, druhý skončil Anton Strnad 39 stb. netto a ako tretí sa umiestnil Ľudovít Fillo 38 stb. netto.
Kategóriu STB Brutto vyhral s výkonom 29 stb. brutto a 80 rán Vilo Maroš, ako druhý sa umiestnil s 25 bodmi a 83 ranami Anton Strnad a ako tretí sa umiestnil Anton Holos, ktorý získal 25 stb. brutto a 84 ranách. Vilo Maroš pri odovzdávaní cien hovorí: „čo už mám robiť?“, nuž hrať tak dobre čo najďalej a ťahať ostatných k čo najlepším výkonom.

Najlepší ženský výkon dosiahla Oľga Hadbábna s počtom rán 98 zahrala 33 stb. netto a 13 stb. brutto.
Ceny víťazom venoval golfový klub Welten a Vojto Agner. Tieto skvelé výsledky a bohatá účasť hráčov nad 70, bolo nás 33 seniorov, demonštrujú vysokú kvalitu turnaja. Pevne verím, že tak bude aj
vo finále túry 29.09.2023 na ktorú Vás všetkých, aj tých čo neboli, čo najsrdečnejšie pozývam.

Prajem Vám všetkým veľa zdravia a veľa športových úspechov.