Welten reštaurácia
Ut - Ne 8:00 - 20:00

Turnaj 70+

30. apríla 2023

Milí priatelia golfu 70+ a mladší, mám to potešenie Vás informovať o prvom turnaji Túry 70+, ktorý sa konal 25.04.2023 vo Weltene v Báči. Prihlásených bolo 30 golfistov, na štart prišlo o niečo menej, zrejme obava z počasia alebo iné objektívne dôvody. Počasie napokon vydržalo. Výsledky oproti prvému turnaju, nultému ročníku Túry 70+ z minulého roku, boli o niečo kvalitnejšie, najmä na rany, keď prvý Vilo Maroš dosiahol 84 rán a tesne za ním 88 rán Andrej Černák a Tóno Holos, všetci z  golfového klubu Pegas.

V module Stb netto s 39 bodmi zvíťazil Vojto Besedič, taktiež člen Pegasu. Zdvorilí domáci z Weltenu obsadili druhé a tretie miesto, Rudo Žiak a Gabriel Varga s 37 bodmi. Najlepší ženský výkon 31 bodov tak ako minulý rok dosiahla Radka Kraak.

To boli športové výsledky. Po hre a pri vyhlásení výsledkov sme všetci zúčastnení  za jedným stolom zatlieskali víťazom. Po dobrom jedle a dobrej hre skoro každého, Rudo Žiak ako iniciátor Túry 70+ a zhodou okolnosti tento raz aj ako jubilant 😯  poďakoval všetkým hráčom za účasť na turnaji a klubu Welten za ústretový prístup k našej vekovej kategórii. Zároveň boli všetci účastníci turnaja a aj tí, ktorí sa nezúčastnili pozvaní na ďalšie dva turnaje Túry 70+, ktoré budú vo Weltene v Báči v termínoch 08.08.2023 a finálový turnaj 26.09.2023, prihlásenie na turnaje bude  cez server SKGA alebo na recepcii klubu Welten.

Ďakujem všetkým účastníkom a gratulantom a teším sa na ďalšie turnaje našej túry, ktorá verím, že bude pokračovať každý rok aj naďalej a to aj o 5 rokov turnajom pripomenutím môjho jubilea 85 rokov.